Rss

Hledáš způsob na nádherné bydlení? Zkus vzorované fototapety!

Spousta lidí si myslí, že originální aranžace obytných prostorů stojí hromadu peněz a vyžaduje pomoc odborného bytového návrhaře. Mezitím v kamenných či internetových prodejnách s nábytkem a dekoračními předměty můžeme najít desítky věci, které nám pomůžou změnit obyčejný pokoj v ložnici snů.

Nenahraditelnou pomůckou při navrhování interiéru je rozhodně Internet. Sít se hemží blogy a stránkami věnovanými problematice aranžování bytů, které prezentují zajímavé a neotřelé nápady.
Fototapety – malé náklady, obrovský efekt!
Opravdovým hitem posledních let jsou samozřejmě fototapety, čili velkoformátové fotky, nebo grafické vzory nanesené na vliesovou či papírovou tapetu. Dřív tento typ tapet byl označovan jako kýč – všichni si pamatujeme obří fotky tropických pralesů, nebo pláži s palmami v bytech před dvaceti lety. Dnes fototapety patří k nejvyhledávanějším bytovým doplňkům.Jsou trvalé, omyvatelné a odolné proti opotřebení. Dokážou optický zvětšit prostor a úplně změnit charakter našeho bydlení. Tiskárny a obchody s dekoracemi interiéru nabízejí tisíce různých vzorů a barev. Hledáme nejlepší motiv do ložnice? Jemné vzory! Pokoj studenta? Doporučovány motiv fototapety: sport!
Obrazy, plakáty – způsob oživění interiéru
Fototapety powiększające wnętrze

Autor: art.widi.pl
Źródło: art.widi.pl
nabytek

Autor: tapetenpics
Źródło: http://www.flickr.com

Dobrým způsobem oživění bytu jsou také velké plákaty či obrazy. Jejich bohatou nabídku najdeme nejen v marketech s bytovými doplňky, ale i v knihkupectvích Stačí si vybrat oblíběnou fotku a koupit pro ni skleněnou antyramu.
Pokud hledáme obrazy do kuchyně vidět obrazy do kuchyně měli bychom se zaměřit na snímky ukazujíci lákavé jídlo: barevné ovoce, čerstvou zeleninu či bylinky. Takové plakáty nejen ozdobí kuchyň, ale i navnadí chuť k jídlu. Osobám, které májí zájem o obrazy do ložnice, doporučujeme květinové motivy, noční panoramata velkých měst, nebo zasněžené vrcholy hor

Comments are closed.