Rss

Podporovat a ochraňovat. Heslo pro většinu lidí na planetě

V lidském těle se nachází kolem 70% vody. Aby osoba dobře jednala, je povinná pořád o sebe starat se tak, aby ji nic nechybělo. /
Denně umírá okolo 150 000 osob. Nejde pouze o známky stárnoucího člověka.

Je to způsobené rovněž nepříznivými podmínkami, jaké pro své tělo kolikrát vytváříme. Směli bychom tělo přirovnat k nádrži. Pokud někdo užívá nádrže na pitnou vodu ví, jež jestli ji jakýmsi způsobem nebude doplňovat, tak nádrž se vyprázdní mnohem uvidíte na webu nádrže na pitnou vodu . Nádrže na pitnou vodu jsou tady pro to, aby jsme se směli když chceme napít.

Jestliže své potřebě nevyhovíme, potom nám může být nevolno. vozidlo aby správně jelo, je povinné být jeho palivová nádrž přinejmenším malinko naplněná . Toto je to stejné i s naším člověkem. Jestliže se budeme sytit dobrými pokrmy a pít dobré tekutiny, fyzická palivová nádrž bude pravidelně pracovat. To způsobí, že my budeme plní elánu, a činnosti, které budeme vykonávat se nám ve většině podaří. Pokud si přejeme ochraňovat krajinu, jsme povinní pustit se do sebe sama. Pokud budeme mít rádi sami sebe a každý den doplňovat mok, budeme se kvalitně cítit. Takto smí být prospěšné i krajině. Vlastním dobrým interním pocitem, nebudeme ovlivňovat pouze sami sebe, ale též osoby kolem nás. /

folie

Autor: Wicker Paradise
Źródło: http://www.flickr.com
benzína

Autor: holding graz
Źródło: http://www.flickr.com
Pakliže u nás bude vše v pořádku, můžeme navrhnout dávat do souladu s přírodou věci okolo nás. Ryzost v prostorech kde se nacházíme eventuálně máme firmu, je důležitým faktem, pro dobré fungování veškeré společnosti.

Pakliže hledáme změnu, jsme povinní ji zahájit u sebe. Uspořádáni s vlastním tělem nám bude pomáhat vykonat pořádek s věcmi kolem vlastního domu, ve firmě a jiných místech.

Comments are closed.